Elämysten ja Ystävyyden Kartanon Issikat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Elämysten ja Ystävyyden Kartanon Issikat

Et ole sisäänkirjautunut. Kirjaudu sisään tai rekisteröidy

Mitä haluaisitte tehdä leirillä? :)

+2
hannaa
laura
6 posters

Siirry sivulle : 1, 2, 3  Seuraava

Siirry alas  Viesti [Sivu 1 / 3]

1Mitä haluaisitte tehdä leirillä? :) Empty Mitä haluaisitte tehdä leirillä? :) Pe Tammi 25, 2008 10:17 am

laura



Voitte laittaa tänne myös, että mitä otatte leirille mukaan. Smile

2Mitä haluaisitte tehdä leirillä? :) Empty Vs: Mitä haluaisitte tehdä leirillä? :) Pe Tammi 25, 2008 11:14 am

hannaa



En mä uskalla hypätä siltä sillalta Neutral

3Mitä haluaisitte tehdä leirillä? :) Empty Vs: Mitä haluaisitte tehdä leirillä? :) La Tammi 26, 2008 3:22 am

laura



hannaa kirjoitti:En mä uskalla hypätä siltä sillalta Neutral
No en mäkää, mut haluun hypätä Very Happy

4Mitä haluaisitte tehdä leirillä? :) Empty Vs: Mitä haluaisitte tehdä leirillä? :) La Tammi 26, 2008 4:14 am

Heini



te hyppäätte ja piste:) no ei mutta hyppaatte silti kerran se vain kirpasee.

5Mitä haluaisitte tehdä leirillä? :) Empty Vs: Mitä haluaisitte tehdä leirillä? :) La Tammi 26, 2008 7:26 am

hannaa



Lauran kaa tehtiin veto et se kumpi ei hyppää maksaa toiselle vitosen, muistuta Heini meitä sit siitä Very Happy

6Mitä haluaisitte tehdä leirillä? :) Empty Vs: Mitä haluaisitte tehdä leirillä? :) Su Tammi 27, 2008 5:00 am

laura



hannaa kirjoitti:Lauran kaa tehtiin veto et se kumpi ei hyppää maksaa toiselle vitosen, muistuta Heini meitä sit siitä Very Happy
Tää pitää muistaa Very Happy eli sillon ei varmaan tartte maksaa, jos molemmat hyppää..?

7Mitä haluaisitte tehdä leirillä? :) Empty Vs: Mitä haluaisitte tehdä leirillä? :) Su Tammi 27, 2008 5:36 am

hannaa



Joo ei sillon tarvi Wink

8Mitä haluaisitte tehdä leirillä? :) Empty Vs: Mitä haluaisitte tehdä leirillä? :) Su Tammi 27, 2008 7:50 am

laura



hannaa kirjoitti:Joo ei sillon tarvi Wink
Ok Smile

9Mitä haluaisitte tehdä leirillä? :) Empty Vs: Mitä haluaisitte tehdä leirillä? :) Ma Tammi 28, 2008 6:26 am

hannaa



HHAHAHAAAAAAAAAHAAHHHAAAA! Laughing

10Mitä haluaisitte tehdä leirillä? :) Empty Vs: Mitä haluaisitte tehdä leirillä? :) Ma Tammi 28, 2008 6:27 am

hannaa



Ihanaa I love you

11Mitä haluaisitte tehdä leirillä? :) Empty Vs: Mitä haluaisitte tehdä leirillä? :) Ma Tammi 28, 2008 6:28 am

hannaa



Voi nams, en jaksa oottaa tulee niin PARAS leiri et huh Wink

12Mitä haluaisitte tehdä leirillä? :) Empty Vs: Mitä haluaisitte tehdä leirillä? :) Ma Tammi 28, 2008 6:28 am

hannaa



Ja PAKKO hypätä sillalta! Razz

13Mitä haluaisitte tehdä leirillä? :) Empty Vs: Mitä haluaisitte tehdä leirillä? :) Ma Tammi 28, 2008 6:29 am

hannaa



JA HALUUN TÄN KESKSTELUN JO TOISELLE SIVULLE!

14Mitä haluaisitte tehdä leirillä? :) Empty Vs: Mitä haluaisitte tehdä leirillä? :) Ma Tammi 28, 2008 6:30 am

hannaa



LALALAAALALALALALALLLAAAA Exclamation

15Mitä haluaisitte tehdä leirillä? :) Empty Vs: Mitä haluaisitte tehdä leirillä? :) Ma Tammi 28, 2008 6:31 am

hannaa



Eihän tästä tuu mitään No

16Mitä haluaisitte tehdä leirillä? :) Empty Vs: Mitä haluaisitte tehdä leirillä? :) Ma Tammi 28, 2008 6:58 am

laura



hannaa kirjoitti:HHAHAHAAAAAAAAAHAAHHHAAAA! Laughing
Very Happy

17Mitä haluaisitte tehdä leirillä? :) Empty Vs: Mitä haluaisitte tehdä leirillä? :) Ma Tammi 28, 2008 7:00 am

laura



hannaa kirjoitti:JA HALUUN TÄN KESKSTELUN JO TOISELLE SIVULLE!
Nyt meni toiselle sivulle Very Happy Heti ku laitoin ekan viestin, niin meni tokalle sivulle :'D

18Mitä haluaisitte tehdä leirillä? :) Empty Vs: Mitä haluaisitte tehdä leirillä? :) Ma Tammi 28, 2008 7:02 am

laura



hannaa kirjoitti:Ja PAKKO hypätä sillalta! Razz
Nii onki. Very Happy Ihan PAKKO. Ku tiiän, et mua kuiteski taas harmittais, jos en hyppäis... :< niinku viime vuonna. Eikä se kuitenkaa loppujen lopuks oo pitkä pudotus (: tai ainakin toivon niin Smile

19Mitä haluaisitte tehdä leirillä? :) Empty Vs: Mitä haluaisitte tehdä leirillä? :) Ma Tammi 28, 2008 7:04 am

laura



hannaa kirjoitti:Ihanaa I love you
Totta<3

20Mitä haluaisitte tehdä leirillä? :) Empty Vs: Mitä haluaisitte tehdä leirillä? :) Ma Tammi 28, 2008 7:08 am

laura



hannaa kirjoitti:Voi nams, en jaksa oottaa tulee niin PARAS leiri et huh Wink
Aatelkaapa, perjantaina on 128 päivää <3 on se kyl aika pitkä aika... Neutral Ku en millää jaksais oottaa enää Wink Toivottavasti ois hyvä sää...

21Mitä haluaisitte tehdä leirillä? :) Empty Vs: Mitä haluaisitte tehdä leirillä? :) Ma Tammi 28, 2008 7:11 am

laura



Puhun täällä taas yksikseni No

22Mitä haluaisitte tehdä leirillä? :) Empty Vs: Mitä haluaisitte tehdä leirillä? :) Ke Tammi 30, 2008 5:59 am

hannaa



Täällä ei oo koskaan ketään just sillon ku minä oon Sad

23Mitä haluaisitte tehdä leirillä? :) Empty Vs: Mitä haluaisitte tehdä leirillä? :) Ke Tammi 30, 2008 10:14 am

laura



hannaa kirjoitti:Täällä ei oo koskaan ketään just sillon ku minä oon Sad
Sama mulla... No no, ehkä tänne sattuu jotain samaan aikaan joskus kun mäkin oon <: En jaksa oottaa <3

24Mitä haluaisitte tehdä leirillä? :) Empty Vs: Mitä haluaisitte tehdä leirillä? :) To Tammi 31, 2008 6:14 am

Heini



OISPA ANNI LEIRI OHJAAJANA! :O

25Mitä haluaisitte tehdä leirillä? :) Empty Vs: Mitä haluaisitte tehdä leirillä? :) To Tammi 31, 2008 6:16 am

hannaa



Niinpä Wink

Sponsored content



Takaisin alkuun  Viesti [Sivu 1 / 3]

Siirry sivulle : 1, 2, 3  Seuraava

Similar topics

-

Oikeudet tällä foorumilla:
Et voi vastata viesteihin tässä foorumissa